• 0948 212 219
  • Email: lavado@lavado.sk
  • Prev├ídzka: 07:00-15:00
  • Obchody:┬á┬á08:00-16:00

FAQ

Naj─Źastej┼íie OT├üZKY

M├┤┼żete n├ím namie┼ía┼ą napr├şklad ru┼żov├║ farbu ┼żuly?

Nie, my nem├┤┼żeme. Farby ┼ż├║l ─Źi mramoru za n├ís namie┼íala pr├şroda pred mili├│nmi rokov, d├í sa poveda┼ą ze v takmer celom farebnom spektre, tak┼że┬ási ur─Źite vyberiete.

Bronzov├ę p├şsmen├í s├║ pekn├ę, ale m├ím strach ze mi ich ukradn├║.

Obavy u┼ż nie s├║ opodstatnen├ę, kriminalita v tomto smere v posledn├Żch rokoch rap├şdne poklesla, ceny farebn├Żch kovov s├║ ni┼ż┼íie, tak┼że bronzov├ę┬áp├şsmo ─Źi lampy/v├ízy u┼ż nie s├║ pre zlodejov atrakt├şvne. ─Äalej je mo┼żn├ę ich pre ka┼żd├Ż pr├şpad za mal├Ż poplatok poisti┼ą.

M├┤┼że by┼ą mramor pou┼żit├Ż ako kuchynsk├í doska?

Nie! Mramor nemo┼żno doporu─Źi┼ą ako pracovn├║ dosku do kuchyne kv├┤li ─żahk├ęmu vzniku f─żakov od potrav├şn, ┼íkrabancov od ostr├Żch predmetov ─Źi┬áslabej odolnosti vo─Źi kyselin├ím (aj citr├│nov├í ┼í┼ąava ho dok├í┼że silne po┼íkodi┼ą). Na druhej strane, kv├┤li svojej kr├íse a klasick├ęmu vzh─żadu je mramor excelentn├í vo─żba pre k├║pe─żne, bary, krby alebo ─Ća─ż┼íie dekora─Źn├ę pou┼żitie v interi├ęroch.

Dok├í┼żete mi spravi┼ą cenov├║ ponuku cez telef├│n ─Źi email?

├üno, radi V├ím sprav├şme predbe┼żn├Ż rozpo─Źet, av┼íak pre presn├║ kalkul├íciu je nutn├ę obhliadnu┼ą miesto mont├í┼że.

M├┤┼żem si navrhn├║┼ą vlastn├Ż dizajn pomn├şka, stolovej dosky ─Źi in├ęho v├Żrobku z kame┼ła?

Samozrejme, je mo┼żn├í produkcia pod─ża Va┼íich predst├ív, v r├ímci technologick├Żch ─Źi materi├ílov├Żch mo┼żnost├ş. Za┼ílite n├ím n├ívrh a prekonzultujeme ho s Vami. Dbajte na to aby Va┼íe v├Żkresy boli d├┤kladne ok├│tovan├ę, pom├┤┼że to r├Żchlej a presnej kalkul├ícii.

─îo treba k zostaveniu cenovej ponuky?

V pr├şpade kuchynsk├Żch a k├║pe─żnov├Żch dosiek n├ím sta─Ź├ş k vyhotoveniu brutto ceny jednoduch├Ż n├íkres dosiek, v├Żber kame┼ła, ozna─Źenie a typ poh─żadov├Żch hr├ín, typy doplnkov (varn├í doska, drez, um├Żvadlo, bat├ęrie, at─Ć.) a miesto mont├í┼że. V pr├şpade parapiet ┼í├şrku ostenia a d─║┼żky presahov z ostenia, ozna─Źenie ─Źi ide o vn├║torn├ę/vonkaj┼íie parapety. Pri nov├Żch hroboch miesto mont├í┼że, pri rekon┼ítrukci├ích fotografiu pr├şpadne popis miesta.

Po┼żadujete z├ílohu?

U v├Ą─Ź┼í├şch objedn├ívok po┼żadujeme z├ílohu ve v├Ż┼íke 30-40%, pri men┼í├şch postupujeme dohodou.

M├íte nejak├ę ─Ćal┼íie ot├ízky?