• 0948 212 219
  • Email: lavado@lavado.sk
  • Prevádzka: 07:00-15:00
  • Obchody:  08:00-16:00

KAMENÁRSTVO LAVADO®

Kamenárstvo LAVADO® vzniklo v roku 1990 a patrí medzi stredné výrobno-obchodné spoločnosti, zaoberajúce sa spracovaním prírodného a umelého kameňa ako je žula, mramor, terazzo a okrem iného výrobou lampášov a váz z anticoru.
Firma sa taktiež zaoberá dovozom prvotriednych žulových a mramorových materiálov a produktov z Brazílie, Južnej Afriky, Pakistanu, Nórska, Talianska, Číny a Indie.

Kamenárstvo LAVADO® je zamerané hlavne na výrobu pomníkových zostáv, rámov, krycích dosiek, cintorínskych prác a niektorých stavebných prác. V neposlednej rade sa orientujeme tiež na výrobu kuchynských a parapetných dosiek, krbov a schodov. Vzhľadom na to, že sme hlavne výrobná spoločnosť, snažíme sa uspokojiť požiadavky zákazníkov širokou ponukou výrobkov a širokou škálou prírodných materiálov podľa našej ponuky. Našou spoľahlivou prácou a vysokou kvalitou materiálov, prác a služieb sa snažíme splniť všetky potreby klientov.

Vďaka tejto špecializácii sme schopní pristupovať ku každej požiadavke zákazníka individuálne, čo sa týka veľkosti, tvaru alebo farebného zladenia. Radi vyhovieme Vašim materiálovým a tvarovým požiadavkám.

ČO PONÚKAME

Cintorínska architektúra

Od návrhu až po realizáciu. Možnosť výberu so širokej palety pomníkových zostáv, krycích dosiek, ornamentov, váz a doplnkov.

Interiérový Design

Na mieru prispôsobené pracovné kuchynské dosky s výrezom na drez a varnú dosku, obloženia schodov, kúpeľne, obklady a dlažby.

Krbové portály

Špeciálna ponuka vysokokvalitných krbových portálov, ktoré vynikajú svojou špecifickou charakteristikou a sú ozdobou vášho príbytku.

AKO PRACUJEME

  • Objednávka
  • Obhliadka
  • Výroba
  • Osadenie & Inštalácia

Zákazníci nás môžu kontaktovať telefonicky, emailom alebo na jednej z našich predajní, kde si objednajú službu alebo tovar.
Na základe objednávky bude vypracovaná cenová ponuka.

Pred začatím výroby je dôležité aby sme videli miesto inštalácie. Či už ide o kuchynskú dosku, obklady alebo pomníkovú zostavu, vždy je lepšie sa presvedčiť, ako miesto inštalácie reálne vypadá.

Následne začína výroba… Používame stroje, ktoré sú na špičke v danom obore.

Pripravené výrobok sa dopraví na miesto inštalácie a osadí na miesto.

ČO HOVORIA NAŠI ZÁKAZNÍCI